M&J CORPORATION: Ortezy Cascade DAFO

Co oznacza DAFO?
Firma Cascade Dafo, Inc jest wynalazcą Dynamicznej Ortezy Kostki DAFO®. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w produkcji, badaniach i ciągłym doskonaleniu DAFO, firma Cascade Dafo stała się liderem w produkcji ortez dziecięcych. Dlatego ich oryginalne ortezy DAFO zostały przez firmę Cascade opatentowane i są przebadane klinicznie.

Co sprawia, że DAFO jest tak wyjątkowe?
DAFO jest cienką, elastyczną, wyprofilowaną ortezą, która zapewnia idealne dopasowanie. W porównaniu do typowej, sztywnej szyny stawu skokowego, DAFO daje lepsze poczucie ułożenia stawu skokowego i lepsze dostosowanie do stopy przez dużą możliwość dopasowania ortezy. Siostrzana firma Cascade Dafo, Cascade Prosthetics & Orthotics (Cascade Protetyka i Ortopedia), opiekuje się pacjentami, którzy mają problemy z mobilnością. Zdobyte doświadczenie kliniczne służy do ulepszania produktu.Praktyka kliniczna wpływa na naszą motywację i decyduje o zasadach, którymi się kierujemy, ponieważ nasze serca biją dla poprawy mobilności dzieci.

Cascade - co to za firma?
Firma Cascade Dafo, Inc. swoją siedzibę ma w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jako lider w dziedzinie innowacji, projektowania i produkcji dynamicznych ortez dla dzieci,firma Cascade Dafo, Inc. wprowadziła pierwszą ortezę DAFO® ponad 25 lat temu. Firma koncentruje się na poprawie mobilności młodych pacjentów, a jej pracownicy są pasjonatami pomagającymi dzieciom prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma M&J Corporation Sp. z o. o., która oferuje kompleksowy program sprzedaży produktów firmy Cascade oraz obsługę i wsparcie techniczne.

Firma M&J Corporation wykonuje profesjonalne pomiary ortez standardowych oraz odlewy do wykonania indywidualnych ortez DAFO

Wyłączny dystrybutor w Polsce:
M&J Corporation Sp. z o.o.
tel: 32 270 08 33 lub 32 270 06 86
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mj-corporation.pl