ACTIV-VITAL: Ekspert w Medical Fitness

Jesteśmy ekspertami w Medical Fitness.
Reprezentujemy na polskim rynku renomowane i uznane w Europie firmy:
 

Firma Dr.Wolff® – Sport i Prewencja jest przodującym producentem urządzeń do Medical Fitness w Europie. Systemy diagnostyczne Dr.Wolffa® (Back-check®,Leg-check®) znajdują wyjątkowo dużą akceptację i zastosowanie zarówno w Ośrodkach Rehabilitacyjnych jak również Klubach Fitness. Diagnostyka prewencyjna i wspomagana oprogramowaniem komputerowym analiza zdrowotna odgrywają ważną rolę w ramach linii produktów Dr.Wolffa.

Firma idiag - to przede wszystkim Medi Mouse .
Medi Mouse® - to innowacyjne urządzenie służące do pomiaru krzywizn i zakresu ruchomości kręgosłupa w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej.

Firma SportMed AG mającym w swoim Portofilo takie produkty jak mobeefit oraz mobeemed

Firma Physioloop - chcieliśmy poinformować Państwa, że zostaliśmy dystrybutorem na Polskę jak również na całą Europę wschodnią nowej firmy Physioloop. Rozszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty by być kompetentnym partnerem do klubów fitnees ósrodków rehabilitacyjnych.

Meble Badura - w naszej ofercie znajdą państwo meble kuchenne, łóżka, komody, szafy, toaletki, sypialnie oraz meble do klubów fitness.
Każdy mebel realizowany jest pod specjalne zamówienie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy gotowi przyjąć specjalne zamówienie tak aby mebel spełniał państwa oczekiwania.


KONTAKT:

tel: +48 77 402 63 42
fax: +48 77 402 63 43
kom: +48 782 093 052
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.aktiv-vital.pl