MEDYCZNY DLA DZIECI - Kamizelka oscylacyjna VibraVest – niezależność w rehabilitacji na wyciągnięcie ręki.

Podejmując decyzję o zakupie sprzętów do codziennej rehabilitacji należy zwrócić uwagę na kilka aspektów:

  • stronę użytkową urządzenia,
  • dostosowanie urządzenia do określonej jednostki chorobowej,
  • i nie mniej ważne - aspekty psychologiczne.


Sprzęt, w który zaopatrzymy osobę przewlekle chorą, powinien nie tylko dobrze funkcjonować, ale i być dla tej osoby przyjazny i zapewniać jej kompleksową rehabilitację.
W złożonym procesie rehabilitacji nie należy zapominać, że człowiek stanowi jedność psychofizyczną. Psychiczne podejście opiekunów ma bezpośredni wpływ na samopoczucie pacjentów, w szczególności dzieci, a co za tym idzie na ich nastawienie na przebieg leczenia. Aby zminimalizować stres, negatywne emocje towarzyszące osobie chorej w czynnościach życia codziennego ważne jest, aby zaopatrzyć ją w odpowiedni sprzęt poprawiający komfort życia.


Kamizelka oscylacyjna VibraVest jest urządzeniem medycznym służącym do rehabilitacji układu oddechowego, limfatycznego, regulacji napięcia mięśniowego oraz poprawy krążenia płynów w tkankach miękkich. VibraVest znajduje zastosowanie w mukowiscydozie (CF - cystic fibrosis), zapaleniu płuc, astmie, POChP, MPDz (mózgowe porażenie dziecięce), rdzeniowym zaniku mięśni, stwardnieniu zanikowym bocznym i wspomagająco przy sztucznej wentylacji oraz u leżących przewlekle chorych, a także w wielu innych przypadkach, gdzie dzięki ciągłej rehabilitacji możemy wpłynąć na poprawę stanu zdrowia i jakości życia.


W pewnym momencie życia, u osób chorych może pojawić się poczucie braku sensu kontynuowania leczenia. Szczególnie zdarza się to w okresie dojrzewania. Okres buntu nastolatka przechodzą i zdrowi i chorzy, jest on naturalną koleją rzeczy. Jednak w wypadku osób chorych może przebiegać w sposób zaostrzony, gdyż przedmiotem buntu staje się choroba. Bardzo często zdarza się, że osobom chorym zaczyna przeszkadzać fizjoterapeuta, lekarz i opiekunowie. Chcąc zmobilizować te młode osoby, aby mimo istniejącego schorzenia stały się aktywne, możemy zaproponować prostą w obsłudze, lekką i mobilną kamizelkę VibraVest, która umożliwia korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych w dowolnym miejscu, bez konieczności udziału osoby trzeciej. Zwiększamy tym samym poczucie samodzielności, autonomii i motywujemy do dalszej rehabilitacji.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej importera oraz kontaktując się z  przedstawicielami BG BHU MedycznyDlaDzieci.pl
Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:
tel.  +48 602 372 729; +48 501 107 703; +48 (71) 336 05 22.
www.MedycznyDlaDzieci.pl