KALMED Jan Kalkowski - Warsztaty - "STANIE - BALANS - CHÓD - wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w rehabilitacji"

Firma KALMED Jan Kalkowski rozpoczyna serię warsztatów praktycznych dla lekarzy rehabilitacji, fizjoterapeutów i innych pracowników służby zdrowia, dotyczących rehabilitacji pacjenta od pozycji stojącej poprzez balansowanie, aż do terapii chodu, oczywiście z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń marki THERA-Trainer takich jak chodzik THERA-Trainer e-go oraz parapodium statyczno-dynamiczne z systemem biofeedback THERA-Trainer balo.
 
Warsztaty poprowadzi Pan Piotr Lutowski, mgr fizjoterapii, absolwent UMK w Toruniu CM w Bydgoszczy, dyplomowany terapeuta metody PNF, NDT Bobath MT Kaltenborn-Evjenth. Pokaże on nowoczesne techniki usprawniania pacjentów i podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy na poszczególnych urządzeniach. Jest jedynym w Polsce fizjoterapeutą, tak dobrze znającym chodzik THERA-Trainer e-go, a Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, w którym Pan Piotr pracuje, jest jedynym posiadaczem tego urządzenia w naszym kraju.
 
W sprawie uzyskania informacji na temat szkoleń zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.
Serdecznie zapraszamy!


KONTAKT:

tel. +48 52 320-30-89, +48 663 999 755,
fax. +48 52 320-30-89,    
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kalmed.pl