MDH na targach w Kassel już wkrótce !

W dniach 16-18 kwietnia br. w Kassel odbywać się będą Targi Expolife International. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oraz powiększaniem oferty o produkty zaawansowane technologicznie i innowacyjne, będziemy mieli okazję zaprezentować wybrane modele na tej prestiżowej wystawie. Serdecznie zapraszamy na stoisko E08 w halach nr 8+9.
 
Targi Expolife International to międzynarodowe targi sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego, sanitarnego oraz butów ortopedycznych. Ponad 250 renomowanych wystawców zaprezentuje w Kassel swoje produkty i usługi. Oferta obejmuje szeroko pojęty sprzęt ortotyczny w tym obuwie ortopedyczne, protezy, sprzęt rehabilitacyjny wraz z mobilnymi rozwiązaniami, nowinki technologiczne a także usługi domów opieki i placówek służb zdrowia. Szeroki zakres tematyczny sprawia, że to impreza licznie odwiedzana przez różnych odbiorców. Kompleksowy program seminariów i wykładów otwartych dodatkowo uzupełnia program tej wystawy.
 
Firma mdh zaprezentuje tam swoje nowe produkty, również takie które zostały już docenione za wysoką jakość oraz innowacyjność. Będą to m.in. but z systemem kontroli ciśnienia Scamper, ortezy Premium S i TLS, orteza ramowa Follow, a także linie Qmed Active Line i Meyra Medical. Obok produktów ortopedii pojawią się nowe modele z kolekcji obuwia Memo, które zaskakują designem i kolorystyką, poduszka Butterfly w nowej odsłonie i masażer. A zatem do zobaczenia w Kassel!


KONTAKT:

tel.  42 674-83-84 / 42 676 71 85   
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mdh.pl