AXEL - Producent obuwia damskiego, obuwia profilaktyczno-ortopedycznego

Swą działalność jako firma "AXEL" rozpoczęliśmy w 1994 roku. W początkowym etapie nasz cykl produkcyjny skupiał się przede wszystkim na tych rozwiązaniach, jakie niosła ze sobą produkcja ręczna wspomagana maszynowo w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku. W ciągu 5 lat osiągnęliśmy bardzo wysoki poziom sprzedaży. Dzięki niemu staliśmy się firmą posiadającą znaczący udział na polskim rynku obuwniczym. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz jego wygoda.

Oferujemy klasyczne obuwie damskie, którego atrybutem jest szeroki asortyment wzorniczy i kolorystyczny - wykonany z najwyższej jakości skór naturalnych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu uzyskaliśmy wysoką jakoś gotowego produktu. Staranne i oryginalne wykończenie oraz własne wzornictwo pozwalają nam na dopasowanie oferty do oczekiwań i gustów klientów. AXEL to producent obuwia dla kobiet, dla których ważne są komfort i estetyka.
NASZE MOTTO : JAKOŚĆ I WYGODA !

W trakcie swojej wieloletniej działalności Firma Axel systematycznie uczestniczyła w międzynarodowych targach obuwniczych. Niepowtarzalne wzornictwo, najwyższej jakości komponenty oraz nacisk na bardzo dobre wykonanie każdej wyprodukowanej przez nas pary butów sprawiły, że byliśmy wielokrotnie odznaczani złotymi medalami. Poniżej znajdują się zdjęcia dyplomów oraz medali które otrzymaliśmy w przeciągu kilku ostatnich lat.

KONTAKT:

Firma „Axel” Stanisław Kosela
Tel./Fax +48 34 366 88 44
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.axel-buty.pl