BEKA HOSPITEC - Urządzenie do suchego hydromasażu - Wellsystem Medical

WELLSYSTEM -  najczęściej kupowane urządzenie do suchego hydromasażu na świecie!

Następca Hydro Jet

Niemiecka firma Wellsystem GmbH to prekursor urządzeń do suchego hydromasażu. WELLSYSTEM to najnowszej generacji urządzenie, które zastapiło starszy model znany wszystkim pod nazwą Hydro Jet. Firma Wellsystem od ponad 20 lat udoskonala swoje urządzenia pod względem technologicznym oraz designu, czego efektem są najlepsze urządzenia na rynku - WELLSYSTEM Medical i WELLSYSTEM Relax.

Masaż WELLSYSTEM

WELLSYSTEM to masaż wodny bez konieczności rozbierania się. Wodne dysze, które poruszają się okrężnymi ruchami, masują ciało od stóp do głowy, co poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Przyjemne ciepło wody dociera do nawet najgłębiej położonych tkanek. Połączenie trzech elementów: siły, ciepła i wody decyduje o wyjątkowych efektach terapii, która pozwala na wyeliminowanie codziennych napięć, przemęczenia i stresu. Zastosowanie masażu na urządzeniu WELLSYSTEM po wysiłku fizycznym zapobiega objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń.

Suchy masaż wodny WELLSYSTEM stosowany jest nie tylko w celach terapeutycznych. W gabinetach odnowy biologicznej, klubach fitness oraz ośrodkach SPA służy coraz częściej jako źródło relaksu.

Właściwości suchego hydromasażu WELLSYSTEM

 • Rozgrzewająca  - przygotowuje do wysiłu fizycznego (zawody, treningi); poprawia ukrwienie przyspieszając metabolizm
 • Regenerująca - po dużym wysiłku (zarówno fizycznym, jak i psychicznym) przyspiesza powrót organizmu do stanu prawidłowego;
 • Rehabilitacyjna - wspomaga leczenie urazów, rozluźnia mięśnie zmniejszając ból (jak w przypadku bólu pleców);

Wpływ suchego hydromasażu WELLSYSTEM na organizm

 • pobudza układ krwionośny i limfatyczny do pracy, a tym samym usługi transportowe, odzywcze, oczyszczające i regeneracyjne;
 • likwiduje objawy zastoinowe, a także przyspiesza wchłanianie obrzęków;
 • zwiększa elastyczność i wytrzymałość aparatu wiązadłowego oraz ruchomość stawów;
 • masaż karku, grzbietu oraz odcinka lędźwiowo-krzyżowego oddziałuje na nerwy rdzeniowe i ich sploty, a tym samym korzystnie wpływa na funkcje kończyn górnych i dolnych;
 • masaż mięśni przykręgosłupowych wpływa na autonomiczny układ nerwowy, regulując jego czynność.

Dlaczego warto nabyć WELLSYSTEM

WELLSYSTEM umożliwia oferowanie usługi masażu 24 godziny na dobę. Masaż na łóżku wodnym WELLSYSTEM można połączyć z innymi formami zabiegów np. rehabilitacyjnych lub kosmetycznych, w znaczny sposób zwiększając zyski ośrodka.

Pozostałe zalety:

 • wysoka dochodowość przy bardzo niskich kosztach eksploatacji - maksymalny koszt eksploatacyjny zabiegu 20-minutowego wynosi 1 zł;
 • krótki okres amortyzacji - WELLSYSTEM zarabia sam na siebie;
 • zużywa bardzo niewielkie ilości wody - napełnia się tylko raz wodą, bez potrzeby jej wymiany lub dolewania;
 • nie wymaga zaangażowania obsługi dzięki gotowym wbudowanym programom oraz kartom chip;
 • wyróżnia ofertę ośrodka sposród konkurencji;
 • jest niekrępujący dla klientów -  aby skorzystać z masażu wystarczy ściągnąć tylko obuwie.

I jeszcze jedna istotna informacja

WELLSYSTEM tak jak wcześniejsze modele, od wielu lat zyskują ogromne uznanie na polskim rynku. Zarówno wśród inwestorów, jak i użytkowników.

Dość powiedzieć, że nasze zainstalowane urządzenia w sanatoriach, hotelach spa, przychodniach, przepracowały już ponad 23.000 godzin, co przy założeniu, iż czas trwania jednego masażu wynosi 15 minut, daje nam rekordową sumę 92.000 masaży, co z kolei przekłada się na zysk w wysokości ponad 1.200.000 zł (już po odliczeniu kosztów eksploatacji)!

 

KONTAKT:
tel./fax : 061 830 63 67,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.beka-hospitec.pl