KRIOSYSTEM - Aparat do krioterapii miejscowej KRIOSAN

Leczenie niskimi temperaturami można stosować ogólnoustrojowo, na powierzchnię całego ciała pacjenta, lub miejscowo. Krioterapia miejscowa polega na leczeniu wybranych miejsc ciała za pomocą temperatur kriogenicznych poniżej -120°C. Metoda ta wywołuje miejscową reakcję organizmu celem wspomagania leczenia chorób i dysfunkcji narządów ruchu. Firma Kriosystem oferuje Państwu najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie.

Czym jest aparat KRIOSAN?

KRIOSAN jest aparatem zaprojektowanym przez specjalistów od krioterapii, przystosowanym do miejscowego nawiewu parami ciekłego azotu o temperaturze -160°C. Aparat KRIOSAN otrzymał certyfikat medyczny laboratorium Predom-OBR oraz został wpisany do Rejestru Wyrobów Medycznych.

Wskazania do krioterapii miejscowej:

 1. Reumatologia
 2. Ortopedia
 3. Neurologia
 4. Dermatologia
 5. Medycyna sportowa


Efekty terapeutyczne krioterapii miejscowej:

 • Podwyższenie progu bólowego.
 • Miejscowe pobudzenie krążenia.
 • Wzmożenie wydzielania hormonów.
 • Zmniejszenie obrzęków.
 • Obniżenie napięcia mięśni.
 • Obniżenie aktywności procesów zapalnych.
 • W połączeniu z kinezyterapią, zwiększenie zakresu ruchomości stawów oraz siły mięśniowej.
 • Skrócony okres rekonwalescencji po urazach sportowych.
 • Zastosowana natychmiast po oparzeniu: przebieg procesu gojenia się skóry bez infekcji i blizn.


Aparat KRIOSAN jest dostarczany na miejsce przez firmę Kriosystem wraz z pełnym zbiornikiem ciekłego azotu.

Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi technicznej urządzenia oraz bezpiecznego posługiwania się ciekłym azotem, które kończy się wystawieniem certyfikatów potwierdzających odbycie przeszkolenia.

Podczas projektowania aparatu KRIOSAN postawiono na łatwość obsługi, dlatego KRIOSAN wyposażony jest w bardzo nowoczesną jednostkę sterującą, kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz przejrzyste przyciski panelu operatorskiego, dzięki czemu obsługa urządzenia jest procesem bardzo prostym i intuicyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

KONTAKT:
tel.  (71) 349 00 20,
fax. (71) 349 00 22,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kriosystem.com.pl