SALVEO - INDIBA activ - urządzenie do fizykoterapii

INDIBA w "dużym skrócie"

INDIBA ACTIV THERAPY to:

 1. Połączenie terapii manualnej z działaniem czynników fizykalnych - w takim stopniu jedyne na rynku.
 2. Unikalna częstotliwość 448 kHz powodująca szereg zmian w obrębie tkanek ( modyfikuje przenikalność membrany komórkowej, przyśpiesza metabolizm i zapotrzebowanie na tlen. Wzrost mikrocyrkulacji uzupełnia biostymulację i zaopatrza tkankę w elementy, które musi ona zregenerować. Działa przeciwbólowo, rozluźnia i uelastycznienia tkanki).
 3. Prąd wysokiej częstotliwości, który przepływa przez wszystkie struktury (nie tylko powierzchowne działanie) znacząco zwiększa efektywność prowadzonej terapii.
 4. Możliwość połączenia z wszystkimi elementami pracy indywidualnej z pacjentem (masaż, terapia manualna, ćwiczenia koordynacyjne, aktywne ruchy pacjenta).
 5. Przyjemne i bezbolesne odczucia pacjenta podczas terapii
 6. Brak przeciwwskazań z wyjątkiem ciąży i rozrusznika serca (szerokie zastosowanie przy różnego rodzaju zespoleniach)
 7. Pełne nielimitowanie szkolenie terapeutów
 8. Pełen serwis (urządzenie zastępcze w wypadku awarii)
 9. Dostęp do wszystkich materiałów publikowanych dla INDIBA ACTIV THERAPY
 10. Metoda leczenia - wykorzystanie terapii manualnej i pracy INDIBA.


Szczegóły produktu:

Indiba® activ to unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Doświadczenie Indiba® activ w technologii medycznej opartej na falach radiowych częstotliwości 448 kHz daje znakomite rezultaty, takie jak: szybsze zdrowienie tkanek, redukcja bólu, powrót do aktywności. Termiczne i nietermiczne działanie technologii Indiba® połączone z dynamicznymi umiejętnościami manualnymi terapeutów wyzwala wewnętrzne zdolności organizmu do odbudowy (regeneracji) zniszczonych komórek. Terapia Indiba® sprawdza się w medycynie sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji przy urazach i w stanach bólu chronicznego. Wyjątkowe opatentowane leczenie zachorowań i urazów mięśni szkieletowych.Nie ma ograniczeń co do ilości zabiegów, brak działań ubocznych.

INDIBA® activ obecnie stała się podstawową metodą leczenia wszelkich dolegliwościi urazów mięśni szkieletowych. Przy pomocy  INDIBA® activ lekarze i terapeuci mogą osiągnąć wyjątkowe efekty niezwykle szybko. Wszyscy pacjenci otrzymują takie same korzyści lecznicze jakie kiedyś były zarezerwowane wyłącznie dla zawodowych sportowców. Nadzwyczajnie skraca sią czas powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

Terapia INDIBA® activ , manualna terapia przyspieszająca powrót do formy

 • Szybkie rezultaty już w trakcje sesji
 • Przełamanie błędnego koła „ból/zapalenie/sztywność”
 • Optymalizacja zakresu ruchów
 • Wspomaganie elastyczności

W ciągu swojej 28 letniej historii Indiba®  zyskała ogromne uznanie i liczne nagrody:

 • Złoty medal na XIV Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Nowych Technologii w Genewie.
 • Srebrny medal na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Madrycie.
 • Złoty medal na Światowej Wystawie Innowacji (Eureka) w Brukseli.
 • Złoty medal na Międzynarodowej Wystawie Inventalia w Madrycie.Najbardziej konkurencyjne przedsiębiorstwo w Hiszpanii - trzykrotnie.


Porozumienia o współpracy naukowej z prestiżowymi ośrodkami medycznymi,takimi jak: Szpital Ramony Cajal z Madrytu, Szpitale CIMA i QUIRON z Barcelony Szpitale Santa Cruz i Sant Pau z Bracelony, Klinika Uniwersytecka z Walencji,Instytuty: Medycyny, Nauki i Sportu CONI z Rzymu i Gaetano Pini z Mediolanu.

Udział w licznych, prestiżowych konferencjach medycznych w Hiszpanii i na całym świecie

Wyróżnienia i nagrody, które firma otrzymała, zostały docenione podczas specjalnej audiencji u króla Hiszpanii - Juana Carlosa.

 

KONTAKT:

Telefon: +48 601 783 797,
Faks:      +48 32 387 02 17,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.indiba.pl
www.salveo.co