CREATOR - Urządzenie do krioterapii miejscowej CRIOVITA

Firma Creator Sp z o.o. opracowała nowoczesne urządzenie do krioterapii miejscowej CRIOVITA model A/1, którego zdjęcia przedstawiamy powyżej.

Stymulator medyczny typ CRIOVITA model A/1 służy do wykonywania zabiegów kriostymulacyjnych poprzez miejscowy nawiew parami ciekłego azotu, w celu wywołania i wykorzystania fizjologicznych reakcji organizmu na zimno. Zabiegi kriostymulacyjne znajdują zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji dla wielu specjalności medycznych .

Stymulator medyczny typ CRIOVITA model A1 - współpracuje z bezciśnieniowym zbiornikiem ciekłego azotu. Głowica azotowa z systemem przyłączeniowym do zbiornika wyposażona jest w grzałkę, która dostarczając ciepło powoduje odparowanie ciekłego azotu. Pary azotu wypychane są poprzez głowicę do węża elastycznego i na zewnątrz, gdzie za pomocą specjalnego aplikatura są kierowane przez terapeutę wykonującego zabieg na schładzane obszary ciała pacjenta.

Symulator jest wyposażony w panel sterowniczy wyświetlający parametry pracy (gotowość urządzenia i orientacyjny wskaźnik poziomu napełnienia butli) oraz umożliwia nastawienie parametrów pracy urządzenia takich jak: czas trwania zabiegu, oraz intensywność nadmuchu.

Urządzenie jest zasilane z normatywnego gniazdka elektrycznego 230V 50 Hz.

CRIOVITA model A/1 posiada certyfikat WE wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. numer 1434-MDD-67/2011.

KONTAKT:
CREATOR SP. Z O.O.

tel: +48 71 362-02-00
tel: +48 71 362-02-57
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.creator.wroc.pl