PRO-PROJECT - Przedsiębiorstwo Przyszłości

Nasza firma została laureatem konkursu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" oraz otrzymała w tym konkursie nagrodę specjalną "Gold Prize" dla przedsiębiorstw, które otrzymały największą liczbę punktów.

Pro-Project wzięła udział w I-szej edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości” realizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC we współpracy z Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacji Uniwersytetu Śląskiego. W/w inicjatywa ma na celu identyfikowanie i promowanie najnowocześniejszych polskich firm, inwestujących w wiedzę, otwartych na innowacje oraz wykazujących szczególną troskę o rozwój kapitału ludzkiego.

Kapituła konkursu po przeprowadzeniu dwustopniowego, formalnego i merytorycznego audytu, zdecydowała uhonorować reprezentantów 23 firm i organizacji z całej Polski. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki potwierdzające nadanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” przyznawanego za działania w obszarze zarządzania wiedzą, kreowania kapitału intelektualnego i aktywności na rzecz wspierania edukacji, nauki i kultury w otoczeniu społecznym.

Wśród zaszczytnego grona laureatów znalazła się także firma Pro-Project. Dyplom poświadczający nadanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” trafił w ręce przedstawicieli naszej firmy podczas Gali Finałowej, która odbyła się 12 marca 2014 r. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dodatkowo, eksperci uhonorowali firmę Pro-Project statuetką nagrody dodatkowej „Gold Prize”, przyznaną przedsiębiorstwom, które otrzymały najwyższą liczbę punktów rankingowych.

Posługiwanie się godłem „Przedsiębiorstwo Przyszłości” pozwoli niewątpliwie promować firmę jako organizację otwartą na innowacje oraz inwestującą w kapitał intelektualny.

KONTAKT:
tel: 668 453 266, 668 024 874
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
www.pro-project.pl,    


WIDEO MEDYCYNA

DEF-POL (wideo)
MEDAL - PRODUCENT OPAKOWAŃ DO STERYLIZACJI (wideo)
BEKA HOSPITEC (wideo)
STANLEY (wideo)
VITAKO (wideo)
ELDAN (wideo)
ALVO MEDICAL (wideo)
MUSTAF (wideo)
ULTAVIOL (wideo)
PIW (wideo)
LM LINE (wideo)
FORMED (wideo)
L&P (wideo)
BENTLEX (wideo)
KENDROMED (wideo)
IRR (wideo)
MEDKONSULTING (wideo)
FARUM (wideo)
PRAISTON (wideo)
OK MEDICAL SYSTEMS (wideo)
JK SURGICAL (wideo)
FIRMA CHROBOK (wideo)
MEACO (wideo)
ASEO PAPER (wideo)
KONTEL (wideo)
MEDEN (wideo)
TANZI (wideo)
ELECPOL (wideo)
ERES MEDICAL (wideo)
FAMED ŻYWIEC -2 (wideo)
WIBO-BT (wideo)
Nowości Rynku Medycznego 2014 (wideo)
INVESTMED (wideo)
INMED KARCZEWSCY (wideo)
CREATOR (wideo)
Reportaż - SALMED 2014
CSI (wideo)
MEDEN INMED (wideo)
TB POLSKA (wideo)
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
»