OK MEDICAL SYSTEMS - Cyfrowy system rentgenowski SAMSUNG XGEO GF50

XGEO GF50 oferuje jakość, ergonomię, łatwość w obsłudze wszystko do zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności. Dzięki zaawansowanej technologii firmy Samsung,wartości ekspozycji może być obniżona, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu obrazowania. Ponadto, monitorowanie wszystkich parametrów ekspozycji w czasie rzeczywistym zapewnia stałą, wysoką wydajność.
XGEO GF50 jest to zmotoryzowany systemem rentgenowskim. Szereg zaawansowanych algorytmów przetwarzania opracowanych przez firmę SAMSUNG stawia system GF50 jako jeden z najdokładniejszych systemów rentgenowskim na rynku. Funkcja śledzenia lampy rtg przez detektor pozwala łatą obsługę.

PŁASKI DETEKTOR
System DR składający się z jednego elementu produkowany przez firmę Samsung pozwala na podwyższenie jakości zdjęć przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z obsługa systemu. System DR Samsung jest jednym z najlżejszych detektorów na świcie

APR PROGRAMY ANATOMICZNE
Funkcja APR automatycznie wybiera metodę obrazowania odpowiadającej danej części ciała w celu zapewnienia najniższej dawki i wysokiej jakości obrazuBazy danych kwietnia odpowiadające:

001

ALCOS - Funkcja adaptacyjnego kontrastowania

XGEO GF50 zapewnia obrazy o wysokiej rozdzielczościprzy użyciu automatycznego kontrastowania i technologii ALCOS , system i oprogramowanie automatycznie ustala optymalnykontrast i ostrość krawędzi.

002

Wielopoziomowe warstwy mogą być elastycznie kontrolowane w zależności od części ciała lub gęstości tkanek.

ROI w oparciu o funkcję wyostrzania.

Kontrast i rozdzielczość obrazów tkanek może ulec poprawie, kontrast i ostrość obrazu może być elastycznie wzmocnione. Kontrast dopasuje się automatycznie od ROI (region of interest) można jednocześnie poprawić histogram rozciągania

003

Filtr De-noising

Zakłócenia mogą być wyeliminowane przez filtr szumów i modelowanie krawędzi bez utraty danych oryginalnych.Ostrość i rozdzielczość kości i tkanek może być utrzymana.

004

 

Inteligentna poprawa kontrastu (SCE)

005

 

Zarządzanie dawką promieniowania

006

 

 

Inteligentny dynamiczny zakres próbkowania (SDR)

Dzięki funkcji SDR otrzymujemy więcej informacji diagnostycznych na obrazie, poprzez dynamiczne próbkowanie sąsiednich regionów.

007

 

Zdalna diagnostyka (RMS)

System zdalnej diagnostyki opracowany przez firmę Samsung pozwala wyeliminować błędy czy też usterki aparatu zanim dowie się o tym użytkownik. Systemy firmy Samsung są monitorowane przez 24 godziny na dobę

008

 

009Twoje bezpieczeństwo i wygoda to nasze podstawowe założenia:

System unikania kolizji
6 unikalnych czujników wykrywania ruchu, aby pomóc w uniknięciu kolizji.
Kolimator
z oddzielną regulacją przesłon. Dokładnie i precyzyjnie zmniejsza dawki promieniowania i poprawia funkcje ROI
DAP (DOZYMETR)
Dozymetr jest wykorzystywany przez kolimator, użytkownicy mogą zmierzyć realną dawkę przy badaniu każdego pacjenta. Informacje DAP można również dostarczyć do PACSi skutecznie zarządzać w HIS.
AEC
Funkcja AEC zapobiega nadmiernej ekspozycji, zapobiega rozproszonemu promieniowaniu i zapewnia pacjentom najlepszą możliwą jakość obrazu.
Samsung MoVue (opcja)
Funkcja ta pozwala na łączenie obrazów z wielu dziedzin medycyny, ma ona zastosowanie do obrazowania medycznego z takich urządzeń jak USG (3D), CT i MRI.Samsung MoV ueumożliwia użycie GalaxyTab w celu maksymalizacji efektywności rozpoznania.
Real-time system monitorowania
Pozwala to na stały monitoring informacje o błędach, auto- diagnozę informacje o wersji oprogramowania
Zdalny dostęp
Auto-diagnostyka to usługi Umożliwiające zdalną naprawę diagnozę błędów bez konieczności pobytu w pracowni Diagnoza następuje w czasie rzeczywistym system monitorowania odpowiada natychmiast o problematycznych sytuacjach

 

010

 

 

KONTAKT:

tel.  +48 61 848-36-80,
fax: +48 61 848-36-81,    
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.okmed.pl

WIDEO MEDYCYNA

FIRMA CHROBOK (wideo)
STANLEY (wideo)
FORMED (wideo)
BEKA HOSPITEC (wideo)
VITAKO (wideo)
FAMED ŻYWIEC -2 (wideo)
MEACO (wideo)
ELDAN (wideo)
CREATOR (wideo)
MEDEN INMED (wideo)
ALVO MEDICAL (wideo)
WIBO-BT (wideo)
PIW (wideo)
JK SURGICAL (wideo)
KONTEL (wideo)
IRR (wideo)
CSI (wideo)
TANZI (wideo)
ERES MEDICAL (wideo)
L&P (wideo)
KENDROMED (wideo)
Nowości Rynku Medycznego 2014 (wideo)
INVESTMED (wideo)
FARUM (wideo)
ULTAVIOL (wideo)
BENTLEX (wideo)
DEF-POL (wideo)
Reportaż - SALMED 2014
MEDEN (wideo)
MEDKONSULTING (wideo)
OK MEDICAL SYSTEMS (wideo)
TB POLSKA (wideo)
ASEO PAPER (wideo)
ELECPOL (wideo)
PRAISTON (wideo)
INMED KARCZEWSCY (wideo)
MEDAL - PRODUCENT OPAKOWAŃ DO STERYLIZACJI (wideo)
MUSTAF (wideo)
LM LINE (wideo)
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
»