MEDEN - Narzędzia chirurgiczne

Od momentu założenia naszej firmy w roku 1990 zajmujemy się sprzedażą instrumentów medycznych. Dzięki temu staliśmy się specjalistami, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas produktów.

  • Oferujemy szeroką paletę różnych instrumentów medycznych dla niemal wszystkich obszarów medycyny.
  • Nasze narzędzia charakteryzują się wysoką jakością - zostały wyprodukowane w niemieckich firmach DEWIMED, Rema i nopa instruments z siedzibą w Tuttlingen w Niemczech.

Przekonaj się o pierwszorzędnej jakości oferowanych produktów! Umów się na spotkanie z ekspertem działającym w Twoim regionie. Na miejscu pokażemy Państwu wybrane instrumenty medyczne i zaproponujemy kilkudniowe testowanie produktów. Nic nie przekona Państwa bardziej o wysokiej jakości oferowanych przez nas narzędzi chirurgicznych, niż osobiście przeprowadzone i dokładne testy.

Aby zapewnić naszym klientom najwyższy serwis, udostępniamy katalogi w formie papierowej i pozostawiamy do dyspozycji w szpitalach. Nasi eksperci zatroszczą się o stałą opiekę, aby w przypadku nagłego zapotrzebowania nawet na małe ilości służyć Państwu natychmiastową pomocą.

Oferujemy również szeroki serwis instrumentów medycznych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h przez 365 dni w roku. Już dziś umów się na spotkanie z naszym ekspertem!

KONTAKT:
tel.  +48 22 629-22-64,
fax. +48 22 629-28-00,    
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.meden.pl