FORMED - Systemy do ogrzewania i schładzania ciała pacjenta VARIOTHERM

Wysokiej klasy produkty HICO do hipo i hipertermii zostały opracowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w tej dziedzinie. Umożliwiają kontrolowanie temperatury ciała pacjenta w prosty, nieskomplikowany i bezpieczny sposób. Jednostka zasilająca sterowana mikroprocesorem, w połączeniu z matami różnych rozmiarów i typów, z przepływającą w nich wodą zapewniają wysoką skuteczność w różnych dziedzinach medycyny, gdzie wymagana jest dokładna kontrola temperatury ciała. Przekazywanie temperatury następuje poprzez kontakt powierzchniowy. Systemy do przekazywania temperatury wykorzystują cyrkulację wody pomiędzy matami a jednostką zasilającą. Dzięki dobrym właściwościom przewodzenia i wysokiej pojemności cieplnej woda jest idealnym – bezpiecznym i efektywnym przewodnikiem.

VARIOTHERM 555 Chłodzenie i ogrzewanie od 5 do 40 stopni C

System do ogrzewania i schładzania ciała pacjenta. Urządzenie to jest oferowane jako model do postawienia np. na stoliku zabiegowym bądź w wersji ruchomej na mobilnym stojaku. Posiada wyjątkowe paramery: od 5 do 40 stopni C.

Dane kontaktowe:
 
tel: +48 33 819-45-94,
fax: +48 33 819-46-21,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.formed.eu.pl