Dräger - monitor przyłóżkowy Infinity® Delta

Stacjonarny monitor przyłóżkowy o pełnych możliwościach pomiarowych i jednocześnie monitor transportowy. Umożliwia nieprzerwane monitorowania pacjenta we wszystkich obszarach opieki na terenie szpitala.

Zalety

Standaryzacja sprzętu na terenie szpitala

Monitor Infinity Delta umożliwia standaryzację sprzętu na terenie szpitala, bez żadnych kompromisów. Jeden monitor jest w stanie spełnić wymagania dotyczące każdego poziomu monitorowania, na każdym oddziale wymagającym monitorowania. Użytkownik może dopasować w szerokim zakresie konfigurację monitora do wymagań oddziału i konkretnego stanowiska, włączając w to zarówno konfigurację sposobu wyświetlania, systemów alarmowych, jak i opcje programowe, związane z poziomem zaawansowania monitorowania. Co więcej, ta konfiguracja może być zapamiętana przez stację dokującą, mocującą monitor na stanowisku pacjenta. Dzięki temu każdy dowolny monitor Infinity Delta, trafiający na dane stanowisko, może automatycznie dopasować się do wymagań tego stanowiska. Monitor Delta jest wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 10,4” (264mm) i w podstawowej wersji wyświetla 5 krzywych dynamicznych (opcjonalnie - do 8).

Dopasowanie monitorowanych parametrów do potrzeb pacjenta

Infinity Delta może monitorować pełny zestaw istotnych parametrów, w tym: EKG z 3, 5, 6 i 10 elektrod z analizą ST i pełną analizą arytmii, oddech, saturację, temperaturę, etCO2, gazy anestetyczne, BISx™, EEG, przewodnictwo nerwowo- mięśniowe, ciśnienia parcjalne gazów metodą nieinwazyjną, ciśnienia krwi metodą nieinwazyjną i inwazyjną, zaawansowane pomiary mechaniki oddechowej. Poszczególne moduły pomiarowe mogą być podłączane i odłączane bez zakłócenia pracy monitora, z automatyczną zmianą konfiguracji ekranu w celu dopasowania do nowych warunków monitorowania. Możliwości monitora uzupełniają wbudowane narzędzia takie jak kalkulatory hemodynamiczne, lekowe, kursory ekranowe do analizy krzywych dynamicznych i inne.

Ułatwienie transportu dzięki Pick and Go®

Monitory Infinity Delta wyposażone są w opatentowaną technologię Pick and Go® firmy Dräger, dzięki której każdy z tych monitorów może być jednocześnie monitorem stacjonarnym i monitorem transportowym w obrębie szpitala. Monitory serii Infinity mogą być połączone z siecią monitorowania przewodowo i bezprzewodowo, zapewniając ciągłość centralnego monitorowania również w czasie transportu. Przygotowanie monitora do transportu odbywa się błyskawicznie i nie wymaga dokonywania żadnych przełączeń przewodów i układów pacjenta. Dzięki temu zachowana jest pełna ciągłość monitorowania. System pozwala na monitorowanie w czasie transportu wszystkich parametrów monitorowanych na stanowisku - bez żadnego kompromisu.

Płynne przełączanie z sieci przewodowej na bezprzewodową

Monitory Infinity Delta mogą być podłączone do sieci monitorowania przewodowo na stanowisku pacjenta i bezprzewodowo w czasie transportu. Przełączenie z połączenia przewodowego na bezprzewodowe odbywa się automatycznie i płynnie po zdjęciu monitora ze stanowiska i odwrotnie - po ponownym umieszczeniu monitora na stanowisku - na stacji dokującej. Połączenie z siecią umożliwia przesyłanie danych między monitorami oraz z monitorów do systemu centralnego monitorowania i do systemu zarządzania danymi pacjenta Innovian®. Do łączności bezprzewodowej wykorzystywane są nowoczesne karty bezprzewodowe, zgodne ze standardem WiFi (802.11b/g) pozwalające na poszerzenie pasma i oferujące zwiększoną ochronę (WPA2). Firma Dräger oferuje jeszcze jedną unikalną możliwość - sieć Infinity OneNet - rozwiązanie pozwalające na wykorzystanie tej samej infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej jednocześnie do sieci monitorowania i do innych aplikacji szpitalnych na terenie całego szpitala. Wraz z pojawieniem się Infinity OneNet skończyła się konieczność izolowania sieci monitorowania od innych szpitalnych sieci przesyłania danych.

 

KONTAKT:
tel. 52 346 14 33(34),
fax. 52 346 14 37,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.draeger.pl