Dräger - Monitorowanie pacjenta Infinity® Omega-S

Udostępnia pełną informację o pacjencie przy jego łóżku, jednocześnie zapewniając nieprzerwane monitorowanie parametrów życiowych.

Efekt synergii

Infinity® Omega-S jest innowacyjnym systemem monitorowania pacjenta firmy Dräger, łączącym w jedną całość monitor pacjenta Infinity® Kappa z (opcjonalnym) ekranem LCD i stację roboczą Infinity C700 for IT z oprogramowaniem Infinity® Explorer. Monitor pacjenta Infinity® Kappa zapewnia monitorowanie parametrów życiowych. Infinity® C700 for IT wyświetla dane pacjenta na 20" calowym, kolorowym, panoramicznym ekranie. Oprogramowanie Infinity® Explorer zapewnia dwukierunkową komunikację między monitorem Kappa i stacją roboczą C700 for IT, tworząc pomost między systemem monitorowania pacjenta a infrastrukturą informatyczną szpitala. Dzięki uzyskanemu w ten sposób efektowi synergii wszystkie niezbędne informacje związane z pacjentem znajdują się w zasięgu ręki - co pomaga w podejmowaniu decyzji, pozwala oszczędzić czas tracony na szukiwanie informacji i pomaga ograniczyć potencjalne błędy medyczne.

Pełna informacja o pacjencie

Infinity® Omega_S sprowadza w jedno miejsce informacje dotyczące pacjenta, pochodzące z różnych źródeł, takie jak parametry życiowe, dane laboratoryjne, obrazy w formacie DICOM i HTML, dane z aplikacji internetowych. Na jednym ekranie można oglądać zdjęcia rentgenowskie, obrazy z tomografu i rezonansu, oraz dane pacjenta, pochodzące z oddziałowych i ogólnoszpitalnych systemów informatycznych.

Dopasowanie do indywidualnej organizacji pracy

Można dowolnie ustawiać sposób wyświetlania parametrów życiowych, od kilku dużych liczb, do 32 krzywych dynamicznych i powiązanych okien parametrów, i dopasować system do wymagań pacjenta - od podstawowego monitorowania, do pełnego wykorzystania dostępnych modułów pomiarowych. System pozwala na użycie do 3 niezależnych ekranów, dopasowanych do wymagań anestezjologa, perfuzjonisty i chirurga - przy użyciu dodatkowego kontrolera ekranu chirurgicznego.

20 calowy ekran dotykowy

Zdobywający nagrody* Infinity® C700 for IT jest nowoczesnym komputerem klasy medycznej, łączącym w jednej obudowie jednostkę centralną i 20 calowy, kolorowy ekran dotykowy, z odporną, szklaną powierzchnią. Stanowi idealne rozwiązanie dla środowiska o wysokich wymaganiach higienicznych. Płaska konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce, a chłodzenie bez wentylatora eliminuje hałas z otoczenia pacjenta.

* Dräger Infinity® C700 for IT otrzymał nagrodę 2009 Product Design Award, przyznaną przez iF International Forum Design

 

KONTAKT:
tel. 52 346 14 33(34),
fax. 52 346 14 37,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.draeger.pl