Dräger - Stanowisko do znieczulenia Perseus® A500

Zaawansowany respirator operacyjny, sprawdzona technologia wentylacji, udoskonalona ergonomia i najnowsze rozwiązania w zakresie integracji systemowej w zaawansowanym stanowisku anestezjologicznym zaprojektowanym we współpracy z ekspertami z całego świata.

Zaawansowana, ekonomiczna technologia wentylacji

Perseus® A500 zapewnia prowadzenie wentylacji z jakością wymaganą na oddziałach IT, z możliwością wykonywania w dowolnej chwili oddechów spontanicznych przez pacjenta. Wyposażony w najszybszy z oferowanych przez firmę Dräger systemów oddechowych - szybsze zmiany koncentracji gazów w mieszaninie oddechowej pacjenta, istotne zwłaszcza przy niskich i minimalnych przepływach. Perseus® A500 może współpracować z parownikami Vapor 2000/3000

Zwiększona ergonomia miejsca pracy

Perseus® A500 jest wyposażony w liczne funkcje zapewniające rzeczywistą poprawę ergonomii miejsca pracy. Duża, dobrze oświetlona przestrzeń na dokumentację, odpowiednia ilość miejsca na akcesoria, inteligentne rozmieszczenie elementów takich jak dźwignia hamulca, ssak, układ odprowadzania zużytych gazów, sprawiają, że praca z A500 jest prosta i intuicyjna. Dostęp i obsługa zintegrowanego systemu oddechowego urządzenia nie wymagają użycia specjalnych narzędzi.

Usprawnienie procesu pracy

Wspierające proces pracy funkcje urządzenia Perseus A500 ułatwiają i upraszczają codzienne procedury. Programowane rozpoczęcie całkowicie zautomatyzowanego testu aparatu, bezproblemowy transfer monitorowania - od łóżka pacjenta do sali operacyjnej. Szeroki wybór elementów montażowych zapewnia wygodną konfigurację i optymalizację urządzenia Perseus A500 stosownie do potrzeb.

Dopasowana konstrukcja

Perseus A500 powstał właśnie dla Państwa. Obsługa urządzenia odbywa się za pośrednictwem pokrętła funkcyjnego, tak jak w innych znanych Państwu respiratorach czy aparatach do znieczulania firmy Dräger. Z tego względu opanowanie obsługi urządzenia Perseus A500 jest szybkie i proste, jak w przypadku innych urządzeń medycznych firmy Dräger. Elegancka, nowoczesna konstrukcja, znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności, jednocześnie zapewniając pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Prognozowanie stężenia anestetyków wziewnych

W połączeniu z opcją Vapor View (i Vapor 3000 / D-Vapor 3000) Dräger Perseus A500 udostępnia zaawansowaną technologię prognozowania wdechowego i wydechowego poziomu tlenu i anestetyków wziewnych, która zapewnia jeszcze większą skuteczność podczas znieczulania z niskimi i minimalnymi przepływami. Perseus A500 posiada także wbudowaną technologię RFID, alarmuje przy nieprawidłowym podłączeniu rur i przypomina o konieczności wymiany lub konserwacji komponentów systemu wyposażonych w RFID.

Innowacyjny design

Perseus A500 otrzymał dwie prestiżowe nagrody: iF Product Design Award 2013 w kategorii „medycyna/zdrowie+opieka” oraz Red Dot 2013 Best of the Best w kategorii „nauki przyrodnicze i medycyna”. Obie nagrody, przyznawane przez międzynarodowych ekspertów za innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wzornictwa, są jednymi z najważniejszych i najbardziej prestiżowych na świecie. Wskazują nie tylko na innowacyjność oraz oryginalność projektu lecz również na jego funkcjonalność, ergonomię, bezpieczeństwo użytkowania i przyjazność względem środowiska.

 

KONTAKT:
tel. 52 346 14 33(34),
fax. 52 346 14 37,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.draeger.pl