FORMED - Łóżko dziecięce Sparrow

Sparrow, wygodna opieka nad małym pacjentem.

Łóżeczko Sparrow produkcji Formed jest zaprojektowane tak, aby rodzicom ułatwić opiekę nad dzieckiem, personelowi dać poczucie funkcjonalnego i wygodnego użytkowania, a dzieciom poczucie bezpieczeństwa i domowej atmosfery. Dzięki zastosowanym kolorom, dekoracyjnej wstawce oraz możliwości personalizacji w zależności od upodobań danej placówki, sala szpitalna nabiera ciepłej atmosfery. Łóżeczko dodatkowo występuje w wersji ze stali nierdzewnej, podlegając pełnej dezynfekcji co daje gwarancję, że wyrób jest w 100% czysty i bezpieczny bakteriologicznie dla kolejnego małego pacjenta.

Konstrukcja łóżka wykonana jest ze stali węglowej pokrytej lakierem proszkowym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promieniowanie UV -kolor lakieru do wyboru przez użytkownika.
Łóżko standardowo składa się z leża jednosegmentowego z poręczami bocznymi, oraz podstawy łóżka połączonych z boku konstrukcją kolumnową.
W wersji z leżem 2-segmentowym regulacja segmentu oparcia pleców realizowana jest przy pomocy mechanizmu zapadkowego.
Regulacja wysokości leża oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga dokonywana jest stopniowo w sposób mechaniczny.
Barierki boczne opuszczane są mechanizmem nożnym –po jednej dźwigni zwalniającej z każdej strony łóżka –regulację poręczy dokonywana jest stopniowo w sposób mechaniczny.

Barierki łóżka wypełnione są prętami metalowymi, które zabezpieczają dziecko, umożliwiając jednocześnie jego obserwację.
Łóżko wyposażone jest w 4 koła z czego 2 posiadają blokadę jazdy i obrotu, oraz w 4 krążki odbojowe, umieszczone nad kołami.
Łóżko posiada możliwość montażu wieszaka kroplówki oraz innego wyposażenia.

 

Dane kontaktowe:
 
tel: +48 33 819-45-94,
fax: +48 33 819-46-21,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.formed.eu.pl