FORMED - Lampy operacyjne halogenowa DR LITE

Lampy operacyjne Dr Lite serii 2066 są rodziną lamp operacyjnych przeznaczonych na sale operacyjne i zabiegowe. Zastosowano w nich tradycyjne - halogenowe źródło światła jako źródło światła podstawowego w połączeniu (opcjonalnie) ze światłem diodowym . Wynikiem jest uzyskanie znakomitych parametrów pracy lampy, także uzyskanie dodatkowej funkcji w postaci diodowego światła endoskopowego. Jednoreflektorowa kopuła lampy operacyjnej posiada żarówkę podstawową i rezerwową o tych samych parametrach.

Jednoreflektorowa kopuła lamp operacyjnych posiada żarówkę podstawową i rezerwową o tych samych parametrach. Sterownik umieszczony na ramieniu lampy pozwala na wygodą regulację parametrów świecenia. Lampy operacyjne oferowane są w wielu różnych zestawach dobieranych w zależności od potrzeb przez użytkowników.

Elementami wyboru w zestawach lamp są:
1. Ilość i rodzaj kopuł które występują w 3 różnych wersjach natężenia świecenia
2. Ilość ramion w zestawie
3. Dodatkowe funkcje i wyposażenie dodatkowe lampy np.: funkcja światła endoskopowego, tor wizyjny, dodatkowy monitor

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

1. Światło diodowe ENDO
Oświetlenie diodowe umieszczone w uchwycie centralnym spełnia podwójną funkcję. Jest klasycznym oświetleniem endoskopowym szczególnie przydatnym i używanym przy zabiegach małoinwazyjnych z użyciem monitora lub mikroskopu a także dodatkowo doświetla pole operacyjne. Konstrukcja optyczna dostarcza dodatkowe, zimne światło a skupione, diodowe światło zapewnia znakomitą penetracje do głębokich ran pacjenta.

2. Tor wizyjny
Zastosowanie kamery ze zmienną ogniskową oraz monitora pozwala na podgląd pola operacyjnego a także w połączeniu z dodatkowym urządzeniami i oprogramowaniem na zapis przebiegu operacji i archiwizowanie materiałów. Kamera może być wbudowana w kopułę lampy bądź powieszona na oddzielnym ramieniu. Monitor może być powieszony na dodatkowym ramieniu lub na ścianie.

3. Dodatkowy uchwyt sterylny lampy
Ergonomiczny uchwyt sterylny lampy operacyjnej służy do przesuwania i pozycjonowanie lampy a także zmiany średnicy pola roboczego. Uchwyt jest łatwo zdejmowalny, dozwolone jest jego sterylizowanie. W komplecie z lampą dostarczany jest 1 uchwyt.

 

Dane kontaktowe:
 
tel: +48 33 819-45-94,
fax: +48 33 819-46-21,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.formed.eu.pl