KENDROMED - Lampa operacyjna KENDROLUX

Lampy KENDROLUX H700, H500 i H300 są lampami medycznymi, mającymi zastosowanie w szpitalnych salach operacyjnych. Służą one do lokalnego oświetlenia ciała pacjenta, w taki sposób by choroby lub obrażenia ciała mogły być rozpoznane i leczone. Lampy te znajdują coraz częstsze zastosowanie w szpitalnych salach zabiegowych.

Kombinacje lamp operacyjnych jak na przykład: KENDROLUX H700 / H700, KENDROLUX H700 / H500 lub H500 / H500 oferują światło z dwóch różnych kierunków oraz maksymalną ochronę przeciwawaryjną, ponieważ wszystkie komponenty lamp są podwójnie zabezpieczone. Znajduje to swoje zastosowanie szczególnie w przypadku gdy lampy oprócz podłączenia do sieci, są podłączone również do zasilania awaryjnego szpitala. Powyższe kombinacje lamp operacyjnych znajdują swoje zastosowanie we wszystkich dyscyplinach medycyny do oświetlenia pola operacyjnego.

Lampa KENDROLUX H700 i H500 jako lampa pojedyncza odznacza się również wysokim bezpieczeństwem przed awarią. Gwarantowane jest to poprzez automatyczne przełączanie na zapasową żarówkę halogenową w przypadku przepalenia się głównej żarówki halogenowej, oraz automatyczne przełączanie na zasilanie awaryjne szpitala. Konstrukcja lamp KENDROLUX została oparta o stopy metali lekkich z udziałem nowoczesnych tworzyw sztucznych. Kształt czasz umożliwia im współpracę z nowoczesnymi salami operacyjnymi wyposażonymi w stropowe nawiewniki o wypływie laminarnym. Kształt lamp odgrywa także niebagatelene znaczenie przy zachowaniu czystości. Gładkie i obłe kształty ułatwiają czyszczenie lamp.

 

KONTAKT:
tel.  + 48 71 326 10 35,
fax. + 48 71 326 15 00,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kendromed.pl