KONKRET - System video i kamer CHROMOVISION

  • ChromoVision® jest wysokiej jakości jednoprocesorowym systemem kamer. Najnowsza generacja ChromoVision® oferuje doskonałe możliwości przechwytywania obrazu. Intuicyjny interfejs pozwala zespołowi chirurgicznemu w pełni skupić się na pacjencie, a nie na obsłudze urządzeń.
  • Możliwość wyboru jednego z trzech systemów kamer, wszystkie współpracujące z ORICS® - systemem komunikacji i transferu danych.
  • ChromoVision® 1C – Wysokiej jakości jednoprocesorowa kamera oparta na matrycy CCD o wielu zastosowaniach. ChromoVision® 1C został zaprojektowany z myślą o powszechnym zastosowaniu, posiada doskonałą jakość obrazu, najnowocześniejszy zoom optyczny, wysoką rozdzielczość obrazu oraz doskonałą funkcjonalność. Dzięki właściwie zaprojektowanemu powiększeniu optycznemu wysokiej jakości, nie jest wymagane umieszczenie kamery w dużej bliskości pola operacyjnego. Moduł kontrolny kamery jest zintegrowany z systemem za pomocą intuicyjnego panelu sterowania oraz możliwości różnorodnych ustawień manualnych i automatycznych. Ten system kamery jest także przewidziany jako niezależne urządzenie montowane na oddzielnym ramieniu nośnym.
  • ChromoVision® ECO – Wysokiej jakości jednoprocesorowa kamera oparta na matrycy CCD z manualnym przybliżeniem (zoomem). ChromoVision® ECO to wersja systemu opartego na ekonomicznej, jednoprocesorowej kamerze z matrycą CCD. System ten posiada uniwersalne zastosowanie i doskonałą jakość obrazu. Ręczny nastaw powiększenia jest wbudowany w kamerze. Ten system kamery jest także przewidziany jako niezależne urządzenie montowane na oddzielnym ramieniu nośnym.
  • ChromoVision® HD – Najwyższej jakości rozwiązanie. ChromoVision® HD to wersja systemu z pełną kontrolą spełniająca najwyższe standardy jakości obrazu dedykowana dla najbardziej wymagających użytkowników. System rejestruje obrazy w rozdzielczości 2 milionów pikseli. Dodatkowo obrazy mogą być transmitowane na monitor w formacie 16:9. Ręczny nastaw powiększenia jest wbudowany w kamerze. Ten system kamery jest także przewidziany jako niezależne urządzenie montowane na oddzielnym ramieniu nośnym.KONTAKT:
tel.: +48 56 6920220
fax.: +48 56 6920210
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.konkret.net.pl