KONKRET - Lampy halogenowe - CHROMOPHARE BRITe

 SZCZEGÓŁY PRODUKTU

  • BRITe czyli skrót od BERCHTOLD Reflective Illumination Technology, technologia halogenowa odbijająca niechciane, ciepłe promieniowanie podczerwone z powrotem do żarnika. Ciepłe powietrze jest wprowadzone w obieg aby nie powodować wyższej temperatury. Oferuje to dodatkowy snop światła, z chłodniejszym, wspomagającym systemem oświetlenia.
  • Funkcja „LUXplus” oferuje do 50% większej intensywności, przy takim samym zużyciu energii i poziomie temperatury. Ten skok rozwoju jest szczególnie doceniany w polu operacyjnym głębokim lub dużym. Korzystając z tych uwarunkowań technologia BRITeTM osiąga swój pełny potencjał. Wynikiem jest oferowane przez CHROMOPHARE® natężenie światła do 160,000 Lux ze średnicą pola operacyjnego do 32 cm
  • Funkcja „EndoLite” odwraca kierunek światła o 180° w kierunku sufi tu – alternatywne rozwiązania do operacji endoskopowych, które nie powoduje zmęczenia wzroku zespołu operacyjnego.
  • Ciągle udoskonalany ref ektor wielokątowy składający się z setek odbłyśników gwarantuje jednorodny słup światła nie tylko jasny jak światło dzienne, ale jest również pozbawiony twardych cieni, co zapewniadobre plastyczne pole widzenia nawet, jeśli chirurg zasłania część światła głową, barkiem czy rękami.
  • Używając długotrwałych lamp wyładowczych zapewniamy stałą jakość światła i temperaturę barwową poprzez cały cykl życia żarówki, czyli około 1000 godzin.
  • Dodatkowo system rezerwowy BRITe chroni przed ryzykiem awarii podczas operacji – lampa przełącza się automatycznie w system rezerwowy z natychmiastowym pozycjonowaniem żarówki zapasowej w miejsce żarówki głównej.
  • Lampy CHROMOPHARE® posiadają dużą moc, są małe a jednocześnie łatwe w manewrowaniu. Zewnętrzny reling pozwala na pozycjonowanie lampy spoza pola operacyjnego. Uchwyt w polu operacyjnym może być sterylizowany.
  • Aluminiowy design, pokryty powłoką lakierniczą, zapewnia łatwe czyszczenie i długą żywotność sprzętu.

KONTAKT:
tel.: +48 56 6920220
fax.: +48 56 6920210
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.konkret.net.pl