KENDROMED - Meble Medyczne

Oferujemy:

 • Meble Medyczne Metalowe - MM Konstrukcja ścianki dwuwarstwowa z blachy cynkowanej elektrolitycznie i lakierowanej proszkowo, lub z blachy kwasoodpornej, z izolacją termiczną i akustyczną, oraz ścianki jednowarstwowe z tych samych materiałów bez izolacji.
 • Meble Medyczne o Podwyższonym Standardzie - MAL Wykonywane "całkowicie na wymiar" (konstrukcja - korpus z profili aluminiowych wypełnionych płytą meblową).
 • Meble Medyczne Standardowe - MS Wykonywane "całkowici na wymiar" (konstrukcja płyta meblowa).
 • Meble metalowe do gabinetów Lekarskich - MBL Meble dla służby zdrowia stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie nowoczesnych gabinetów lekarskich, pomieszczeń laboratoryjnych, pracowni naukowo-badawczych, szpitali, aptek i innych pomieszczeń medycznych.

System MM

System MAL

System MS

Meble metalowe do gabinetów Lekarskich - MBL

Zapewniamy:

 • Pełne doradztwo w zakresie systemów meblowych oraz pomoc w wyborze elementów uzupełniających
  do wnętrz, w pełni ergonomiczny komputerowy projekt aranżacji pomieszczeń zawierający szczegółowe kalkulacje cenowe, transport i montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 • Znając Państwa preferencje, udostępniamy bezpłatnie materiały katalogowe i cenniki wskazanych ofert jak również wszelkie potrzebne próbki materiałów, z których mają być wykonane meble.
 • Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania pod względem estetycznym i cenowym oraz przyczyni się do podwyższenia komfortu Państwa pracy i wszędzie tam gdzie polecicie Państwo nasze usługi.

TYPOWE WYPOSAŻENIE DLA WSZYSTKICH SYSTEMÓW

Zawiasy wykonane są ze stopów kwasoodpornych pozwalają na pełną ich regulację w trakcie eksploatacji. Umożliwiają otwarcie drzwi o minimum 90°. Występują w systemach meblowych MS i MAL. Wartość elementu jest zawarta w cenie mebla. Zawiasy kwasoodporne samo-domykające, umożliwiające otwarcie drzwi na ponad 220°. Montaż drzwi bez względu na ich gabaryty tylko na 2 sztukach zawiasu, przez co nie tworzą przerw w uszczelnieniu drzwi. Występują tylko w systemie MM. Wartość elementu jest zawarta w cenie mebla.
Półki wykonane z płyty meblowej oklejone, z czterech stron okleiną PCV o grubości od 0,5 do 2 mm. Na specjalne życzenie wykonane z podwójnej wypełnionej wewnątrz blachy. Półki wysuwane wykonane jak wyżej montowane na ściankach prowadnicowych lub SPW. Ścianka prowadnicowa wykonana z plastiku ABS dostosowana do gabarytów mebla umożliwiają 75% wysuwu kosza, kuwety lub półki. SPW – system pełnego wysuwu w składzie prowadnice kulowe 100% wysuwu, plus rama z pręta kwasoodpornego do zawieszenia kuwet, koszy,wieszaków na endoskopy oraz półek.
Kuwety wykonane z plastiku ABS (szare), lub z akrylu (przeźroczyste), wymiary kuwet wg systemu DIN szer. 538 gł. 500 wys. 50, 100 i 180 mm, wg systemu ISO szer. 400 gł. 600 wys. 50, 100 i 180 mm. Montowane na ściankach prowadnicowych lub SPW. Podział wnętrza kuwet wykonany z tego samego materiału co kuweta na minimum dwie sekcje. Kosze wykonane z drutu stalowego, pokryte powłoką antykorozyjną, wymiary koszy wg systemu DIN szer. 538 gł. 500 wys. 100 i 180 mm, wg systemu ISO szer. 400 gł. 600 wys. 100 i 180 mm, lub na specjalne zamówienie. Montowane na ściankach prowadnicowych lub SPW. Podział wewnętrzny wykonany z tego samego materiału co kosz.
Tace do segregacji i roznoszenia leków, montowane na ściankach prowadnicowych lub SPW. Oświetlenie wewnętrzne realizowane poprzez montaż wewnątrz mebla punktu świetlnego. . W przypadku większej liczby punktów świetlnych, cena jednostkowa jest niższa.
Szuflady wykonywane są w systemie skrzyniowym z tego samego materiału co korpus mebli. Prowadnice szuflad rolkowe samodomykające się zapewniające 75% wysuwu szuflady, z możliwością łatwego wyjęcia jej z korpusu mebla. Podział wewnętrzny szuflad na minimum dwie sekcje, wykonany z tworzywa sztucznego. Wartość elementów jest zawarta w cenie mebla. Prowadnice szuflad w systemie METALBOX lub TANDEMBOX z mechanizmem samodomykania. Perforowane dno szuflad zapewniające odpowiednią wentylację przechowywanych w nich elementów.
Uchwyty drzwi i szuflad ze stali kwasoodpornej w kształcie litery U. Zamki patentowe: wszystkie elementy składowe metalowe, opcjonalnie w/g zapotrzebowania zamek centralny, zamek szafy oraz zamek szafki każdy wyposażony w dwa klucze. Wartość elementów jest zawarta w cenie mebla. Blaty robocze wykonane z płyty meblowej o grubości 28 mm lub 38 mm z rowkiem antyzaciekowym pokryte laminatem wysokociśnieniowym, dostosowane do długości zabudowy, wyposażone w listwy nadblatowe i przyblatowe.
Blaty robocze o grubości 38 mm wykonane z blachy w systemie dwuściennym z wypełnieniem wewnątrz, dostępne w wersji z wytłoczonym nierdzewnym jedno lub dwu komorowym zlewozmywakiem
o dowolnych wymiarach
Zlewozmywaki ze stali kwasoodpornej jedno i dwukomorowe, nakładane lub wpuszczane w blat. Baterie zlewozmywakowe montowane na blacie.

Blaty robocze wykonane z materiałów np.: CORIAN, SSV lub innych odpornych na działanie czynników fizycznych i środków chemicznych.
   

104

Założenie BLANCO – pomoc na każdym etapie:

 • konsultacja,
 • plan,
 • projekt,
 • montaż,
 • opieka serwisowa.

Dobra konsultacja – dobry wybór dla optymalnego i racjonalnego projektowania stanowiska pracy potrzeba wiedzy na temat dostępnych rozwiązań i możliwości.
Nasi specjaliści służą radą i pomocą. Najważniejsze są Państwa potrzeby i wymagania. Nasza kompleksowa pomoc obejmuje pomiary pomieszczeń, analizy najlepszych rozwiązań, projekty i wizualizacje. Wszystko jest bezpłatne.

Więcej oczekujesz...

...więcej otrzymasz.

System MEGAprogres firmy BLANCO umożliwia wiele kombinacji i rozwiązań na najwyższym poziomie. Specjalistyczne szafy na endoskopy, sprzęt medyczny, leki, płyny infuzyjne i inne akcesoria. Staramy się oferować Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań – zawsze na czas!

Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość produktów sprawiły, że firma BLANCO jest wiodącym producentem systemów metalowych mebli medycznych.

Lekarz

MEGAprogress umożliwia ergonomiczne zaprojektowanie
i zorganizowanie miejsca pracy. Funkcjonalne rozwiązania
i przyjemny design.

Blok Operacyjny

Nie bez znaczenia jest tutaj konfiguracja mebli medycznych oraz dostępność sprzętu mobilnego – wszystko po to aby stworzyć najbardziej ergonomiczne warunki pracy dla lekarza. Ważne – wszystkie powierzchnie muszą być łatwe w utrzymaniu czystości dla zachowania optymalnej higieny.

 

Oddział szpitalny

Na oddziałach szpitalnych drobny sprzęt niezbędny do pracy lekarza bądź pielęgniarki jak również karty pacjentów muszę być w zasięgu ręki. System mebli MEGAprogress oferuje dogodne rozwiązania i sprawia, że miejsce pracy jest przejrzyste i akcesoria są zawsze pod ręką! Praca staje się przyjemna.

Sterylizatornia

MEGAprogress umożliwia ergonomiczne i sensowne zagospodarowanie przestrzeni. Szafy są przystosowane do warunków, całość wykonana jest z dwuściennej stali kwasoodpornej.

Praktyka lekarska

W gabinetach lekarskich meble medyczne powinny spełniać takie funkcje jakie pełnią w szpitalach. Łatwość utrzymania w czystości, optymalne wykorzystanie małych pomieszczeń, pełna funkcjonalność i przyjemny design – to wszystko zapewnia system mebli medycznych MEGAprogress.

 

KONTAKT:
tel.  + 48 71 326 10 35,
fax. + 48 71 326 15 00,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kendromed.pl