MASKLOGIK - producent zaślepek, zabezpieczeń powierzchni jak i modułowych systemów rurkowych

Wiemy, że każdy z naszych klientów jest wyjątkowy.
Właśnie dlatego zawsze znajdziemy czas na to, aby spotkać się i dostarczyć rozwiązania z zakresu Lean Production.

O nas - czyli co czyni nas Liderem?

Rurki powlekane grubą i wytrzymałą warstwą tworzywa ABS, które jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (w odróżnieniu od rurek lakierowanych lub z powłoką termokurczliwą, która nie dorównuje powłoce z ABS).
Rurki systemu Flexlogik są od wewnątrz zabezpieczone antykorozyjnie dzięki czemu wytrzymują wiele długich lat eksploatacji.
Łączniki systemu Flexlogik są wykonane z wysokiej jakości stali i lakierowane kataforetycznie, taka powłoka zapewnia doskonałą przyczepność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Jesteśmy w pełni kompatybilni z innymi systemami na rynku np. z systemem firmy Trilogiq - (nie ma konieczności rezygnować z dotychczasowych konstrukcji, gdyż można je wspólnie połączyć).

A dodatkowo:

  • Profesjonalne zaplecze techniczne
  • Bezpłatne projekty
  • Montaż konstrukcji u klienta
  • Gwarancja, okresowy przegląd i serwis naszych konstrukcji

Jesteśmy po to, aby tchnąć w Państwa firmę nową wizję, świeżość i nowatorskie pomysły w najwyższej jakości wykonania przy preferencyjnych cenach.
Z uwagi na to, iż posiadamy oddział inżynieryjny w Polsce, mamy najlepsze ceny w relacji z doskonałym wykonaniem i najwyższą jakością!
Dostępność naszych materiałów jest natychmiastowa, nasz magazyn zlokalizowany w Chrzanowie pozwala na szybką realizację zamówień - wysyłka najpóźniej następnego dnia!

Technika to dla nas znacznie więcej niż sposób na zarabianie pieniędzy.
To nasza pasja ...

KONTAKT:

MASKLOGIK
tel. +48 32 6240020
tel. +48 696-326-126
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: info: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.masklogik.pl